Radiátory

Životnosť pôvodných vykurovacích telies bola výrobcami stanovená na 25 rokov, čo v súčasnej dobe ďaleko prekračuje ich predpoklady a odporúčania.

Dôsledkom čoho dochádza k ich deštrukcii a poruchám vedúcim k nepríjemným a rozsiahlym poškodeniam bytov. Tomu všetkému môžete už dnes preventívne predchádzať. Pôvodné radiátory boli v čase výstavby dimenzované na vyššie tepelné straty a preto sa vyznačujú svojím veľkým objemom vykurovacieho média, ktorý je až trikrát väčší, ako u moderných panelových radiátorov. Tento objem má veľkú tepelnú zotrvačnosť a vďaka nej veľmi pomaly reaguje na potrebné zmeny teplôt v byte. Je teda nutné častejšie a zbytočne vetrať, čím sa zvyšuje únik drahého tepla.

Preto je veľmi vhodné uvažovať o výmene starých radiátorov za nové. Nové panelové vykurovacie telesa dokážu svojim tvarom a konštrukciou ďaleko lepšie rozložiť rozptyl teploty od podlahy smerom k stropu, čím získate vyššiu tepelnú pohodu pri nižšej spotrebe drahej energie. Rovnomerné rozloženie teploty navyše znižuje možnosť vzniku kondenzácie na obvodových stenách v miestnosti a tým sa minimalizuje vznik nepríjemných plesní. Precíznym vykonaním všetkých pracovných úkonov máte kompletne vymenené vykurovacie telesa, už za jeden pracovný deň s poskytnutím 10 ročnej záruky REKOMONT a to počas priebehu celého roka ( aj počas vykurovacej sezóny ). Pri kompletných prerábkach bytov je možnosť realizovať výmenu radiátorov v dvoch etapách. Vďaka čomu ostáva voľný pracovný priestor vašej montážnej firme na rekonštrukciu stien, stropov a podláh. Následne po zrekonštruovaní bytu si s nami jednoducho telefonicky dohodnete vhodný termín kompletáže nových vykurovacích telies. Druhá etapa je ukončená osadením nových radiátorov s dôsledným vykonaním tesnostnej a tlakovej skúšky. Poskytujeme taktiež možnosť dodania a montáže dizajnových vykurovacích telies aj vo farebných prevedeniach, čo ešte viac zdôrazní ich estetickosť a funkčnosť. Jedná sa o objednávkový sortiment, ktorého dodacia doba je v rozmedzí 4 – 6 týždňov po zadaní záväznej objednávky a uhradení zálohovej faktúry.

Využite naše služby:

  • dodanie a montáž nových radiátorov už za 1 deň
  • ceny kompletnej výmeny radiátorov od 99€
  • kompletná výmena radiátorov už od 1ks
  • stierkovanie a maľovanie steny za radiátormi počas ich výmeny
  • ekologická likvidácia a odvoz starých radiátorov
  • SAFETY PROGRAM – oblé a bezpečné hrany nových radiátorov
  • 2 etapová výmena radiátorov počas celkovej rekonštrukcie bytu
  • 10 ročná záruka REKOMONT
  • DARČEKOVÝ POUKAZ
  • VAŠE STARÉ RADIÁTORY – pomôcka pre zasielanie potrebných údajov

Fotogaléria

Neváhajte využiť naše služby
Dodanie a montáž radiátorov už od 1 kusu
Stierkovanie a maľovanie za radiátormi
Odvoz starých radiátorov a ekologické spracovanie
Hladké a oblé hrany radiátorov pre vaše bezpečie
Poznatky a skúsenosti od REKOMONT
Výmena radiátorov v dvoch etapách